ارائه گواهینامه

پس از طی دوره آموزشی و موفقیت در آزمون، گواهینامه آموزش بهداشت اصناف صادر می گردد.

برگزاری آزمون

در پایان هر دوره آموزشی، از مطالب آموزش داده شده در طول دوره آزمون برگزار می گردد.

 

دوره های آموزشی

برگزاری دوره های آموزشی بهداشت اصناف، زیر نظر شبکه بهداشت شرق توسط اساتید مجرب

 

ثبت نام اينترنتی

لطفا قبل از تکمیل فرم ثبت نام قوانین و اطلاعات زیر را به دقت مطالعه فرمایید:

1) پس از تکمیل فرم ثبت نام، فیش بانکی، 2 قطعه عکس، کپی کارت ملی،  و کد واحد صنفی 12 رقمی خود را برای تشکیل پرونده به آموزشگاه تحویل نمائید.

مبلغ تعرفه 810000 ریال برای مراکز تهیه، تولید، توزیع، نگهداری، فروش و حمل و نقل مواد خوردنی و آشامیدنی برای 24 ساعت کلاس درس

مبلغ تعرفه 675000 ریال برای اماکن عمومی فاقد تهیه وعرضه مواد غذایی از قبیل مهد کودکها، آرایشگاهها، حمامها، مجموعه های ورزشی، مهمانپذیرها و غیره برای 20 ساعت کلاس درس

لطفا مبلغ مورد تظر خود را به حساب شماره    4159083507    بانک ملت   واریز نموده و فیش مربوطه را همراه مدارک تحویل آموزشگاه نمایید.

2) گواهینامه دوره بهداشت عمومی به مدت 3 سال و در سراسر کشور اعتبار دارد و ثبت نام در این آموزشگاه برای اصناف حوزه مرکز بهداشت شرق تهران و سایر حوزه های شهری تهران و حومه امکان پذیر می باشد.

3) طبق بخشنامه بهمن ماه سال 1392 افرادی که قبلا گواهینامه بهداشت دریافت کرده اند و برای تمدید ان اقدام می کنند ملزم به پرداخت شهریه مورد اشاره در بند 1 می باشند و ضمنا باید در کلاسهای درس مثل سایر افراد به مدت 24 یا 20 ساعت حضور یابند.

4) افرادی که مدرک تحصیلی آنها فوق دیپلم و لیسانس و یا بالاتر از لیسانس می باشد مشمول ماده 18 می باشند  به اختیار خود می توانند بدون حضور در کلاس درس در دوره شرکت نموده و فقط در آزمون مربوط به دوره حاضر خواهند بود. ضمنا نمره قبولی این افراد 14 از 20 نمره می باشد و اصل و کپی مدرک تحصیلی خود را به آموزشگاه تحویل نموده و آموزشگاه پس از بررسی اصل مدرک را به صاحب آن عودت می نماید .

5) افرادی که درهردوره بیش از یک جلسه( چهار ساعت ) غیبت غیر موجه داشته باشند نمی توانند در آزمون شرکت نموده و گواهینامه برای این افراد صادرنخواهد شد. این افراد میتوانند در دوره های بعدی   کلاس درسی مربوط را  جبران و در آزمون شرکت نمایند و درصورت قبولی گواهینامه برای این افراد صادر خواهد شد.

6) گواهینامه تمام شرکت کنندگان در دوره های آموزشی بهداشت عمومی در صورت قبولی باید مورد تایید مرکز بهداشت شرق تهران قرار بگیرد و در سامانه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ثبت گردد، بنابراین پس از گذشت حداکثر حدود 10 روز از تاریخ آزمون شرکت کنندگان می توانند مراتب را در صفحه لیست نمرات سایت دنبال نمایند و بعد از آن برای گرفتن گواهینامه به آموزشگاه مراجعه کنند.

برای تکمیل فرم اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت